Plochá střecha

Nabízíme opravdu nejširší škálu kvalitních výrobků a izolačních systémů z PUR/PIR-tvrzené pěny pro plochou a spádovou střechu. Naše nabídka zahrnuje také speciální výrobky pro parkovací a ploché střechy se zvýšenými požadavky na zatížení v tlaku.


FD-L
technický list

FD-L

katalog. list katalog. list katalog. list
Deska FD - L je určena pro stavební tepelné izolace plochých a šikmých střech připevněných ke stavební konstrukci - mechanickým kotvením, lepením horkým asfaltem nebo studeným asfaltovým lepidlem, polyuretanovým lepidlem nebo zatížením kačírkem, dlažbou. Není nutná separační vrstva mezi PIR izolací a hydroizolací. Deska může být celoplošně i bodově mechanicky zatížena.

MV
technický list

MV

katalog. list katalog. list
Deska MV je určena pro stavební tepelné izolace plochých střech připevněných ke stavební konstrukci - mechanickým kotvením, lepením horkým asfaltem nebo studeným asfaltovým lepidlem, polyuretanovým lepidlem nebo zatížením kačírkem, dlažbou. Není nutná separační vrstva mezi PIR izolací a hydroizolací. Deska může být celoplošně i bodově mechanicky zatížena.

NE-B2
technický list

NE-B2

Jsou vhodné k izolaci s minimálním prořezem, jako např.: střešní terasy, parkovací střechy...

Spádová izolace
technický list

Spádová izolace

Spádové desky jsou určeny pro spádování plochých střech, teras a balkonů. Kotvení ke stavební konstrukci - mechanickým kotvením, lepením horkým asfaltem nebo studeným asfaltovým lepidlem, polyuretanovým lepidlem. Deska může být celoplošně i bodově mechanicky zatížena. Min. spád desek 1,66% nebo 2,00%. Jiné sklony na objednání.

Parkovací střecha GV 028-030
technický list

Parkovací střecha GV 028-030

Deska je určena pro stavební tepelné izolace parkovacích podlah a teras s roznášecí deskou nebo dlažbou na terčích.

Puren atika
katalogový list

Puren atika

Tvrzená izolační deska je určena pro stavební účely k přerušení tepelných mostů v místech se zvýšeným zatížením v tlaku. Do desek je možné zapouštět vruty do předvrtaných otvorů (vlastnost dřeva) a kotvit prvky umístěné v úrovni hydroizolace (např. stř.světlík). Deska může být celoplošně i bodově mechanicky zatížena.

Atikové klíny
katalogový list

Atikové klíny

Spádové klíny jsou určeny pro náběhy u obrub světlíků, atik, ventilačních šachet a jiných prostupujících konstrukcí rovinou střechy. Kotvení ke stavební konstrukci - mechanickým kotvením, lepením horkým asfaltem nebo studeným asfaltovým lepidlem, polyuretanovým lepidlem. Deska může být celoplošně i bodově mechanicky zatížena.

Spádování úžlabí
katalogový list

Spádování úžlabí

Spádové desky jsou určeny pro spádování vodorovného úžlabí mezi dešťovými svody. Kotvení ke stavební konstrukci - mechanickým kotvením, lepením horkým asfaltem nebo studeným asfaltovým lepidlem, polyuretanovým lepidlem. Deska může být celoplošně i bodově mechanicky zatížena.

Lepidlo PUR Dachkleber
katalogový list

Lepidlo PUR Dachkleber

Jednosložkové lepidlo bez obsahu rozpouštědel na polyuretanové bázi, reaguje vlivem vlhka. Je vhodné k lepení izolačních materiálů, střešních hydroizolačních pásů s kašírovaným flísem, teplota´zpracování podklady: plynobeton, dřevotřísková deska, bitumenové střešní pásy nebo trapézový plech.

Příslušenství

Příslušenství

Zobrazit příslušenství

Zpět do sekce Produkty.

Přejít do sekce Konstrukce.

Chcete poradit? Máte dotaz? Neváhejte se na nás obrátit. @