Šikmá střecha


Perfect
technický list

Perfect

Deska PERFECT je určena pro stavební tepelné izolace šikmých střech se zateplením nad krokvemi, pod krytiny skládané i celoplošné. Deska se kotví šrouby přes kontralať do krokví.

Protect

Protect - již není v prodeji!

katalog. list katalog. list
Deska PROTECT je určena pro stavební tepelné izolace šikmých střech se zateplením nad krokvemi, pod krytiny skládané i celoplošné. Deska se kotví šrouby přes kontralať do krokví.

PIR spodní střecha
technický list katalog. list

PIR spodní střecha

Deska PIR spodní střecha je určena pro stavební tepelné izolace šikmých střech se zateplením nad krokvemi, pod krytiny skládané i celoplošné s požadavkem na zvýšenou vodotěsnost podstřeší PH 3 stup. Tř.B. Deska se kotví šrouby přes kontralať do krokví

Plus
technický list

Plus

katalog. list katalog. list
Deska Plus je určena pro stavební tepelné izolace šikmých střech se zateplením nad krokvemi, pod krytiny skládané i celoplošné. Deska se kotví šrouby přes kontralať do krokví.

PIR spodní střecha 025
technický list katalog. list

PIR spodní střecha 025

Deska PIR spodní střecha je určena pro stavební tepelné izolace šikmých střech se zateplením nad krokvemi, pod krytiny skládané i celoplošné s požadavkem na zvýšenou vodotěsnost podstřeší PH 3 stup. Tř. B. Deska se kotví šrouby přes kontralať do krokví.

Puren Metalfix
technický list

Puren Metalfix

Deska je určena pro stavební tepelné izolace šikmých střech pod plechovou falcovanou krytinu. Kotví se v místě integrovaných latí do krokví šrouby. Kotvení plechové krytiny do integrovaných dřevěných latí přes strukturální rohož Bevent SK. Deska může být celoplošně i bodově mechanicky zatížena.

St-blau
technický list

ST-blau

Deska ST-blau je určena pro stavební tepelné izolace šikmých střech se zateplením nad krokvemi, pod krytiny skládané i celoplošné. Deska se kotví šrouby přes kontralať do krokví.

FD-L OSB
technický list

FD-L OSB

katalog. list katalog. list katalog. list katalog. list
Deska FD-L OSB je určena pro stavební tepelné izolace plochých a šikmých střech s plechovou nevětranou krytinou kotvenou šrouby do krokví. Mezi plechovou krytinou a OSB deskou je pro titanzinkový plech nutná strukturální rohož s pojistnou hydroizolací. Při sklonu střechy pod 7° polymer bitumenová pojistná hydroizolace tl.1,5 mm, při sklonu nad 7° difúzně otevřená pojistná hydroizolace.

Puren LB
technický list

Puren LB

Deska LB je určena pro stavební tepelné izolace šikmých střech se zateplením nad krokvemi, pod plechové falcované krytiny. Deska se kotví šrouby přes desku LB do krokví.

Izolace bednění
technický list

Izolace bednění

Deska IZOLACE BEDNĚNÍ je určena pro stavební tepelné izolace šikmých střech se zateplením nad krokvemi bez použití bednění, pod krytiny skládané i celoplošné. Deska se kotví šrouby přes kontralať do krokví.

UKD
technický list katalogový list katalogový list

UKD

Slouží k překonání tepelných mostů v oblasti krokví. Desky jsou opatřeny dvěmi několikavrstvými dřevěnými lištami, zabudovanými již z výroby. Slouží jako spodní konstrukce, (parozábrana, popř. vzduchotěsná vrstva je nutná)

SilentPro
technický list

SilentPro

Deska SilentPro je určena pro stavební tepelné izolace šikmých střech se zateplením nad krokvemi, pod krytiny skládané i celoplošné se zvýšenými akustickými požadavky. Deska se kotví šrouby přes kontralať do krokví.

PavaPlus
technický list katalogový list

PavaPlus

Deska Pava Plus je určena pro stavební tepelné izolace šikmých střech se zateplením nad krokvemi, pod krytiny skládané i celoplošné se zvýšenými akustickými požadavky. Deska se kotví šrouby přes kontralať do krokví.

Vikýřové systémy
technický list

Vikýřové systémy

Spojovací prvek s jádrem z vysoce účinného izolačního materiálu PUR/PIR-tvrzená pěna WLS 030, bez obsahu FCKW a HFCKW, přední a zadní strana jsou 22 mm OSB desky, k dodání buď jako na přání zákazníka vyrobená vikýřová sada, nebo jako standardní spojovací prvek.

Příslušenství

Příslušenství

Zobrazit příslušenství

Zpět do sekce Produkty.

Přejít do sekce Konstrukce.

Chcete poradit? Máte dotaz? Neváhejte se na nás obrátit. @