Strop

Izolační systém pro zavěšené stropy nebo střešní konstrukci hospodářských a průmyslových hal. Možné instalovat také v provozovnách se zpracováním nebo výrobou potravin. Desky jsou po obvodu opatřeny ozubem nebo tupým spojem. K dodání včetně příslušenství.

IZOLAČNÍ DESKA PIR je oboustranně opatřena lakovanou hliníkovou fólií (50 µm), laminátovou nebo PVC fólií.


ALD
technický list - na vyžádání

ALD

Podhledové desky ALD jsou určeny pro stavební tepelné izolace střech s viditelným interiérovým povrchem nebo jako zavěšený podhled hal, skladů, sklepních prostorů, zemědělských a výrobních objektů. Možné použití pro obklady VZT. Desky jsou zasunuty do tvrzeného PVC profilu typu H š.50/30 mm, U š.20 mm, délka 5 m. Na H profil je nasunutý upevňovací úhelník o výšce 30 mm nebo kotevní podložka (cca á 1 m), který se šroubuje na vazničky hal nebo na roznášecí kov.profily, dřev.hranoly apod. nebo držák KDH kotvený přímo na strop. Desky s ozubem se kladou pohledovou bíle lakovanou částí na vazničky.

PVC
technický list - na vyžádání

PVC

Podhledové desky PVC mají vysoce trvanlivý povrch. Jsou určeny pro stavební tepelné izolace střech s viditelným interiérovým povrchem nebo jako zavěšený podhled prostorů se zvýšenými požadavky na omyvatelnost a čistotu povrchu. Odolné agresivnímu prostředí. Stropy stájí, potravinářských provozů apod. Desky jsou zasunuty do tvrzeného PVC profilu typu H, U max.délky 4 m. Na H profil je nasunutý upevňovací úhelník o výšce 70 mm (cca á 1 m), který se šroubuje na vazničky hal nebo na roznášecí kov.profily, dřev.hranoly apod. nebo držák KDH kotvený přímo na strop. Desky s ozubem se kladou pohledovou bílou laminovanou částí na vazničky.

APE
technický list - na vyžádání

APE

Podhledové desky APE jsou určeny pro stavební tepelné izolace střech s viditelným interiérovým povrchem nebo jako zavěšený podhled hal, skladů, sklepních prostorů, zemědělských a výrobních objektů s vlhkým provozem, kde se vyžaduje omyvatelnost nebo tvrdost povrchu. Desky jsou zasunuty do tvrzeného PVC profilu typu H, U max.délky 4 m. Na H profil je nasunutý upevňovací úhelník o výšce 70 mm (cca á 1 m), který se šroubuje na vazničky hal nebo na roznášecí kov.profily, dřev.hranoly apod. nebo držák KDH kotvený přímo na strop. Desky s ozubem se kladou pohledovou bílou laminovanou částí na vazničky.

Příslušenství

Příslušenství

Zobrazit příslušenství

Zpět do sekce Produkty.

Přejít do sekce Konstrukce.

Chcete poradit? Máte dotaz? Neváhejte se na nás obrátit. @