Dveřní výplně

Rozměrově stabilní materiál s vynikajícími vlastnostmi

Nabízíme inovativní PIR materiály určené pro výrobu dveřních výplní. Puren foradur vyniká výbornými mechanickými a dynamickými vlastnostmi, nízkou tepelnou vodivostí, vysokou stabilitou a odolností vůči tlaku a vlhkosti a lze jej teplotně zatížit. Teplotní odolnost je velmi přínosnou vlastností právě u vchodových dveří, které bývají často vystaveny přímému slunečnímu záření. To z něj činí materiál vhodný pro výrobu sendvičů a dveřních výplní vchodových dveří.

Samozřejmostí jsou také perfektní tepelněizolační vlastnosti. A to i v minimální tloušťce – podobně jako u všech produktů společnosti Puren. Puren foradur efektivně zaizoluje dveře i okna, brání tepelným únikům a rozměrově je zcela stabilní. Tak může výrobce zachovat konstrukci i tloušťku svých dveřních výplní při dosažení mnohem lepších tepelněizolačních vlastností hotového výrobku.

Jde o recyklovatelný materiál. Na přání zákazníka dodáváme s hladkým či drážkovaným povrchem, na který se snadno nanáší lepidlo a umožnuje použití běžných systémů lepení. Dodává se buďto v blocích, nebo v podobě desek předem navolených rozměrů.