Materiál pro zateplení a izolaci fasády

Tepelněizolační fasádní desky PIR vynikají skvělými izolačními vlastnostmi. Vybírat můžete z  fasádních desek určených k izolaci větraných fasád i desek k izolaci nevětraných sendvičových konstrukcí a fasád.

Fasáda – větraná

Hledáte ten správný  materiál pro izolaci obvodových zdí? PIR izolace PUREN jsou ideálním řešením. Na rozdíl od kontaktního systému je součástí skladby provětrávaná vzduchová mezera (mezi vrstvou obkladu a tepelné izolace). Při minimální tloušťce dosáhnete maximálního účinku – úspory tepla a letního prohřívání. Získáte dlouhodobě bezúdržbovou a fungující odvětrávanou fasádu.

Fasáda - kontaktní zateplovací systém

Vyrábíme i izolační desky určené pro kontaktní zateplovací systém pod názvem purenotherm. Více informací na www.purenotherm.de.

Distrubučním kanálem pro ČR je dodavatel uceleného systému - firma Meffert ČR - www.meffert.cz

HoltaFix

Izolační deska PIR opatřená oboustranně flísem, difúzně otevřená. Integrované 2 zapuštěné vícevrstvé lišty 90 x 40 x 1185mm, sloužící k upevnění fasádního obkladu. Určená pro odvětrávanou fasádu.

 

MV
Deska MV s oboustranným flísem je určena pro stavební tepelné izolace větraných i nevětraných sendvičových konstrukcí a větraných fasád připevněných k nosné stavební konstrukci mechanicky hmoždinkami, háčky s přítlačným talířkem nebo lepením polyuretanovým lepidlem. 
Při požadavku na menší nebo větší tloušťku izolace, doporučen Puren MV.
Pro případy zateplení soklu je určena desky MV INTRAWALL-tento produkt je na vyžádání.