Příslušenství pro izolaci a zateplení šikmé střechy

Doporučené systémové příslušenství k PIR izolačním deskám Puren: lepicí pásky, doplňkové hydroizolační vrstvy, parobrzdy, parozábrany, vruty, lepidla, úžlabní, hřebenové/nárožní pásy a tmely zaručující správnou funkci a provedení detailů při realizaci zateplení pomocí PIR izolací.

Top DSB 100

Systémová, vysoce kvalitní parozábrana 200 g/m² s výstužnou mřížkou a hliníkovou vložkou se samolepícími přesahy, spoj:lepidlo do lepidla, určená pro pokládku přímo na krokve nebo bednění. UV stabilní. (sd > 100 m)

HIGH-TECH UDB-membrána

Profesionální doplňková hydroizolační vrstva - High Tech mambrána 310g. Monolitická PU-vrstva s flísovou vložkou se samolepícími přesahy, svařitelná za studena chemicky nebo za tepla horkým vzduchem.

Zvýšená vodotěsnost dle pravidel cechu KTP konstr.typ 2.1, tř. 3. (˂BSK -10°.

 

 

Difucell UDB

Doplňková hydroizolační vrstva 165g se samolepícími přesahy, vysoce difúzní kontaktní membrána. Vhodná do bedněných i nebedněných konstrukcí s min.sklonem 17º.Chrání konstrukci před zafoukaným deštěm, sněhem, prachem a plní funkci větrozábrany, čímž zvyšuje účinnost tepelné izolace.

 

 

DB Blau

Parobrzda 165g/m2 se samolepícími přesahy. Sd>3m.

Diffucell Pro 300-hřebenový/nárožní pás

Difúzní, jednostranně lepící pás, sloužící k přelepení řezaných spojů PIR izolačních desek v místě hřebene a nároží.

Šíře: 300mm

Návin: 25 m 

 

HIGH TECH UDB úžlabní/nárožní pás

Hřebenový/nárožní pás je určen k překrytí řezaných spojů PIR izolačních panelů Spodní střecha v místě hřebene/nároží bez mechanického namáhání. Dále k překrytí kontralatí u střech se zvýšeným požadavkem na vodotěsnost. Pás je svařitelný za studena chemicky nebo za tepla horkým vzduchem v kombinaci s podkladem integrovaným na PIR panelech Spodní střecha. Není samolepící!

Butyl-kaučukový úžlabní pás

Butyl-kaučukový úžlabní pás je jednostranně lepící pás, určen k vodotěsnému přelepení řezaných spojů PIR izolačních panelů v místě úžlabí bez mechanického namáhání, v místě problematických detailů střešních oken vyžadujících vodotěsnost a pro napojení k okolním konstrukcím /dřevo, zdivo/.

Šíře: 300mm

Role: 20m

 

Kotevní vruty GoFix MS II

Upevňovací vrut pro nadkrokevní zateplení šikmé střechy určený ke spojování kontralatí přes vrstvu tuhé tepelné izolace do nosných krokví. Vrut z karbonové oceli s ochranou proti korozi se zápustnou hlavou pro bit TX. Vrut je nutné předvrtávat do krokví. Délka vrutu 30 – 600 mm.

Těsnící hmota pod kontralatě-THK

 

Těsnící hmota pro podtěsnění kontralatí.

 

Kotevní vruty G1

Upevňovací vrut pro nadkrokevní zateplení šikmé střechy, určený ke spojování kontralatí přes vrstvu tuhé tepelné izolace do nosných krokví. Vrut z galvanické oceli s ochranou proti korozi se půlkulatou, částečně zápustnou hlavou s TORX 40 pro bit T40 a jednoduchým závitem. 

 

Hliníková páska

Páska je určena ke slepování a opravám parozábran s AL povrchem, lepení spojů izolace vzduchotechniky, rozvodů TUV a topení s minerální izolací kašírovaných AL povrchem.

Podstřešní páska

Páska je určena ke slepování a opravám doplňkových hydroizolačních vrstev a membrán s lehce drsnými nepropustnými povrchy.