Izolace šikmé střechy

Jednoznačným trendem dnešní doby je co nejefektivnější zateplení, znamenající co největší úspory energie i financí při zachování co největšího obytného prostoru. Tento cíl je s izolacemi Puren lehce splnitelný. Umožňuje pokládku izolace nad krokvemi samostatně nebo v kombinaci s minerální vatou mezi krokvemi. V interiéru je možné nechat přizananý krov či použít oblíbený sádrokarton. izolace Puren Vám zajistí maximální tepelnou pohodu jak v zimě, tak v parném letním období.

Ucelená řada produktů pro zateplení šikmé střechy větrané i nevětrané, pro různé skony s využitím všech typů krytin.

Varianty materiálů vhodné jak pro novostavby, tak i pro rekonstrukce. 

Perfect

Deska PERFECT opatřená oboustranně hliníkem a integrovanou DHV se samolepícími přesahy je určena pro stavební tepelné izolace šikmých střech se zateplením nad krokvemi, pod krytiny skládané i celoplošné. Upgradovaná varianta Puren Protect, jehož výroba byla ukončena.

Určena pro samostatnou pokládku, bez kombinace s minerální vatou mezi krokvemi!

Compact

Deska COMPACT opatřená oboustranně hliníkem je určena pro stavební tepelné izolace šikmých střech se zateplením nad krokvemi, pod krytiny skládané i celoplošné. Určená pro složité střechy z důvodu nižšího prořezu. Pokládka DHV samostatně, kotvení vruty přes podtěsněnou kontralať 1.35m do krokví . 

Určena pro samostatnou pokládku, bez kombinace s minerální vatou mezi krokvemi!

Plus

Deska Plus s oboustranným flísem a integrovanou DHV se samolepícími přesahy je určena pro stavební tepelné izolace šikmých střech se zateplením nad krokvemi v kombinaci s minerální vatou mezi krokvemi, pod krytiny skládané i celoplošné. Vhodné jako pro novostavby, tak pro rekonstrukce.

 

Basic

Deska Basic s oboustranným flísem je určena pro stavební tepelné izolace šikmých střech se zateplením nad krokvemi v kombinaci s minerální vatou mezi krokvemi, pod krytiny skládané i celoplošné. Vhodné jako pro novostavby, tak pro rekonstrukce.

Vhodná pro složité střechy z důvodu nižšího prořezu. Pokládka DHV dodatečně, kotvení vruty přes podtěsněnou kontralať 1.35m do krokví.

 

 

Spodní střecha

Deska PIR spodní střecha oboustranně opatřená hliníkem je určena pro stavební tepelné izolace šikmých střech se zateplením nad krokvemi, pod krytiny skládané i celoplošné. Splňuje zvýšený požadavek na vodotěsnost dle Pravidel cechu KTP konstr.typ 2.1, tř. 3. (˂BSK -10°) Kotvení vruty přes podtěsněnou kontralať do krokví.

 

Spodní střecha flís

Deska PIR spodní střecha flís je určena pro stavební tepelné izolace šikmých střech se zateplením nad krokvemi v kombinaci s minerální vatou mezi krokvemi, pod krytiny skládané i celoplošné. Splňuje zvýšený požadavek na vodotěsnost dle Pravidel cechu KTP konstr.typ 2.1, tř. 3. (˂BSK -10°).Kotvení vruty přes podtěsněnou kontralať do krokví . Vhodná jak pro novostavby, tak rekonstrukce.

UKD

Izolační deska PIR opatřená oboustranně hliníkem 0,05mm, difúzně uzavřená. Integrované 2 zapuštěné vícevrstvé lišty, sloužící k upevnění SDK desek. Určená pro zateplení šikmé střechy pod krokvemi nebo zateplení stropů.

 

MetalFix

Deska je určena pro stavební tepelné izolace šikmých střech pod plechovou falcovanou krytinu. Kotví se vruty v místě integrovaných latí do krokví. Kotvení plechové krytiny do integrovaných dřevěných latí. Vhodné pro zateplení pod krokvemi a vzníkovou střechou.

 

Living Board

Deska Living Board s oboustranným hliníkem je určena pro stavební tepelné izolace šikmých střech se zateplením nad krokvemi, pod plechové falcované krytiny nebo šindel. Deska se kotví vruty přes desku LB do krokví.

 

 

Na vyžádání
BFU

Deska BFU s oboustranným hliníkem je určena pro stavební tepelné izolace šikmých střech se zateplením nad krokvemi, pod plechovou krytinu, břidlici a šindel. Deska má integrovanou stavební překližku /BFU deska/ v tl. 22mm s tupou hranou. 

Vhodná také jako izolace pro zateplení pod krokvemí s integrovanou pohledovou deskou.

Na vyžádání
PDZ izolační rám

Izolační rám ke střešním oknům. Sendvič Purenitu a Puren PIR tvrdé pěny.

Dodáváno pro výšku kontralatě 40 a 60mm, latě 40 mm.

Délka: 2400 mm