Materiál pro zateplení a izolaci fasády

Tepelněizolační fasádní desky PIR vynikají skvělými izolačními vlastnostmi. Vybírat můžete z  fasádních desek určených k izolaci větraných fasád i desek k izolaci nevětraných sendvičových konstrukcí a fasád.

Fasáda – větraná

Hledáte ten správný  materiál pro izolaci obvodových zdí? PIR izolace PUREN jsou ideálním řešením. Na rozdíl od kontaktního systému je součástí skladby provětrávaná vzduchová mezera (mezi vrstvou obkladu a tepelné izolace). Při minimální tloušťce dosáhnete maximálního účinku – úspory tepla a letního prohřívání. Získáte dlouhodobě bezúdržbovou a fungující odvětrávanou fasádu.

HoltaFix

Izolační deska PIR opatřená oboustranně flísem, difúzně otevřená. Integrované 2 zapuštěné vícevrstvé lišty 90 x 40 x 1185mm, sloužící k upevnění fasádního obkladu. Určená pro odvětrávanou fasádu.

 

Na vyžádání
Corepur

Puren Corepur je PIR izolační deska se spaciálním povrchem určená pro monolitické sendvičové konstrukce. Při tenké skladbě zaručí maximální efekt a optimální využití zastavěného prostoru.

 

AL-K
Deska AL-K s oboustranným hliníkem je určena pro stavební tepelné izolace větraných i nevětraných sendvičových konstrukcí a větraných fasád připevněných k nosné stavební konstrukci mechanicky hmoždinkami, háčky s přítlačným talířkem nebo pracovním  lepením polyuretanovým lepidlem. 
Při požadavku na menší tloušťku izolace, doporučen Puren FAL.
Při požadavku na větší tloušťku, doporučen Puren FD-L/XL.

 

MV-K
Deska MV-K s oboustranným flísem je určena pro stavební tepelné izolace větraných i nevětraných sendvičových konstrukcí a větraných fasád připevněných k nosné stavební konstrukci mechanicky hmoždinkami, háčky s přítlačným talířkem nebo lepením polyuretanovým lepidlem. 
Při požadavku na menší nebo větší tloušťku izolace, doporučen Puren MV.