Plochá střecha

Ucelený izolačních systém z PIR-tvrzené pěny pro plochou a spádovou střechu. Naše nabídka zahrnuje také speciální výrobky pro parkovací a ploché střechy se zvýšenými požadavky na zatížení v tlaku až 820 kPa.

FD-L/XL

Deska FD - L/XL s oboustranným hliníkem je určena pro stavební tepelné izolace plochých a šikmých střech s celoplošným bedněním, podlah a stropů.

/povrch není pohledový/

 

Novinka
Secure

Izolační deska oboustranně opatřená speciální těžce zápalnou povrchovou úpravou pro požárně odolné konstrukce plochých a spádových střech. 

 

 

MV, MV-XL

Deska MV je určena pro stavební tepelné izolace plochých a šimých střech s celoplošným bedněním, podlah, teras a stropů.

/povrch není pohledový/ 

NE-B2

Jsou vhodné k izolaci s minimálním prořezem, jako např.: střešní terasy, parkovací střechy, vyžadující zakázkovou výrobu nebo se specifickými požadavky na pevnost v tlaku.

Spádová izolace NE-B2

Vyrobena z řezané blokové pěny. Vhodná pro spádování střech s možností volby libovolného spádu od tl. 10mm-200mm.

CENA A DOBA DODÁNÍ NA DOTAZ.

 

Spádová izolace GDS

Vyrobena z řezané blokové pěny. Vhodná pro spádování střech v daném spádu 1,66%.

 

 

Spádová izolace GDS AL

Spádová deska opatřena oboustranně hliníkem 0,05mm. Spád 2,08%.

 

 

Atikový komplet

Sada atikových dílů z materiálu purenit pro max.tloušťku izolací 180 mm bez krycích vstev, vrchní strana ve spádu pro bezpečný odvod vody.

Atikový komplet XL

Sada atikových dílů z materiálu purenit pro max.tloušťku izolací 180 mm bez krycích vstev, vrchní strana ve spádu pro bezpečný odvod vody.

Atika a výztuha

Atika a výztuha z materiálu purenit slouží jako výztuha pro kotvení a k vytvoření atikového zakončení, ukončení spojů, sanancí plochých střech a v oblasti napojení na stěny a dveře.

Atikové klíny

Výrobek z řezané blokové pěny do ploché střechy, který se používá při přechodu z vodorovné na svislou část střechy (např. atiky,světlíky, prostupy střešní konstrukcí, komíny,ventilační šachty ...)

 

 

 

SK Spádový klín

Spádovový klín sestává z jednotlivých spádových desek vyrobených z řezané blokové pěny a je určen pro spádování úžlabí.