PIR izolace ploché střechy

PIR-tvrzená pěna je materiálem vhodným k zateplení plochých a spádových střech. Tepelná izolace ploché střechy je zásadní nejen v zimě, kdy zabrání unikání tepla, ale také v létě, kdy interiér ochrání před nadměrným přehříváním. V případě podkrovních místností kvalitní tepelnou izolaci oceníte dvojnásob – v letních vedrech bude pobyt v půdních prostorách snesitelný a v zimních mrazech se nebudete třást zimou. Ucelený izolační systém PIR vyniká řadou vlastností, které vám zajistí maximální komfort i při minimální tloušťce – nepřijímá skoro žádnou vlhkost, patří mezi nesnadno hořlavé materiály a odolá i velmi vysokým teplotám.

V naší nabídce najdete PIR desky bez povrchové úpravy nebo opatřené oboustranně hliníkem čí flísem. Nabídka zahrnuje také speciální výrobky pro parkovací a ploché střechy se zvýšenými požadavky na zatížení v tlaku až 820 kPa. Materiály se hodí jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce budov.

KONFIGURÁTOR SKLADEB - SDRUŽENÍ VÝROBCŮ PRO PLOCHOU STŘECHU

systémová řešení plochých střech pro návrh, realizaci a kontrolu provedení.

http://www.systemovaplochastrecha.cz/konfigurator

FD-L/XL

Deska FD - L/XL s oboustranným hliníkem je určena pro stavební tepelné izolace plochých a šikmých střech s celoplošným bedněním, podlah a stropů.

/povrch není pohledový/

 

Na vyžádání
Secure

Izolační deska oboustranně opatřená speciální těžce zápalnou povrchovou úpravou pro požárně odolné konstrukce plochých a spádových střech. 

 

 

MV, MV-XL

Deska MV je určena pro stavební tepelné izolace plochých a šimých střech s celoplošným bedněním, podlah, teras a stropů.

/povrch není pohledový/ 

NE-B2

Jsou vhodné k izolaci s minimálním prořezem, jako např.: střešní terasy, parkovací střechy, vyžadující zakázkovou výrobu nebo se specifickými požadavky na pevnost v tlaku.

Spádová izolace NE-B2

Vyrobena z řezané blokové pěny. Vhodná pro spádování střech s možností volby libovolného spádu od tl. 10mm-200mm.

CENA A DOBA DODÁNÍ NA DOTAZ.

 

Spádová izolace GDS

Vyrobena z řezané blokové pěny. Vhodná pro spádování střech v daném spádu 1,66%.

 

 

Spádová izolace GDS AL

Spádová deska opatřena oboustranně hliníkem 0,05mm. Spád 2,08%.

 

 

Atikový komplet

Sada atikových dílů z materiálu purenit pro max.tloušťku izolací 180 mm bez krycích vstev, vrchní strana ve spádu pro bezpečný odvod vody.

Atikový komplet XL

Sada atikových dílů z materiálu purenit pro max.tloušťku izolací 180 mm bez krycích vstev, vrchní strana ve spádu pro bezpečný odvod vody.

Atika a výztuha

Atika a výztuha z materiálu purenit slouží jako výztuha pro kotvení a k vytvoření atikového zakončení, ukončení spojů, sanancí plochých střech a v oblasti napojení na stěny a dveře.

Atikové klíny

Výrobek z řezané blokové pěny do ploché střechy, který se používá při přechodu z vodorovné na svislou část střechy (např. atiky,světlíky, prostupy střešní konstrukcí, komíny,ventilační šachty ...)

 

 

 

SK Spádový klín

Spádovový klín sestává z jednotlivých spádových desek vyrobených z řezané blokové pěny a je určen pro spádování úžlabí.