PIR izolace stropu

Kromě obvodových zdí uniká velké množství tepla také okny, podlahou a stropem. Zbavte se všech kritických míst, důkladně je zateplete a ušetříte na vytápění. Na strop se často zapomíná, jeho zateplení vám však může zajistit větší tepelnou pohodu ve vašem domě. Skvělým příkladem je zateplení stropu ve sklepě, kde se často drží vlhkost a chlad. Zateplením stropu sklepa dosáhnete toho, že podlaha v přízemí bude teplejší. Sklepní prostory se oddělí od zbytku interiéru a chlad ze sklepa už nebude pronikat do obytných prostor. Zateplení stropu je vhodné také v podkrovních místnostech, kde v létě panuje nepříjemné horko.

V naší nabídce najdete izolační PIR desky opatřené hliníkem i desky s oboustranným flísem.

Izolační deska FAL

Izolační deska PIR opatřená oboustranně hliníkem 0,05mm, difúzně uzavřená.  Určená pro zateplení podlah s betonovou nebo anhydritovou roznášecí deskou na separační vrstvě. Roznášecí desku mohou tvořit velkoformátové desky např. OSB, Cetris apod. Doporučeno pod podlahové topení a také pro zateplení stropů sklepních prostor. Pevnost v tlaku 120 kPa, na vyžádání 150 kPa.

/ povrch není pohledový/.

MV

Deska MV s oboustranným flísem je určena pro stavební tepelné izolace podlah s betonovou nebo anhydritovou roznášecí deskou na separační vrstvě. Roznášecí desku mohou tvořit velkoformátové desky např. OSB, Cetris apod. Vhodná izolace pod podlahové topení, také lze použít pro zateplení stropů sklepních prostor.

/ povrch není pohledový/

UKD

Izolační deska PIR opatřená oboustranně hliníkem 0,05mm, difúzně uzavřená. Integrované 2 zapuštěné vícevrstvé lišty, sloužící k upevnění SDK desek. Určená pro zateplení šikmé střechy pod krokvemi nebo zateplení stropů.